Poszukujemy sprawcy kradzieży - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Poszukujemy sprawcy kradzieży

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem. Mężczyzna włamał się do biura podróży przy ul. 11 Listopada i skradł gotówkę w różnych walutach wartości ponad 20 tysięcy złotych. Publikujemy wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 12 grudnia 2020 roku około godziny 12. Do pasażu handlowego „Pod Orłem” przy bielskiej ulicy 11 Listopada wszedł mężczyzna, który włamał się do pomieszczeń biura podróży mieszczącego się na II piętrze i skradł gotówkę w kwocie 4.200 euro, 1.700 złotych i 170 hrywien ukraińskich. Publikujemy wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00, kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

  • Wizerunek sprawcy kradzieży z włamaniem zarejestrowany przez monitoring
  • Wizerunek sprawcy kradzieży z włamaniem zarejestrowany przez monitoring
  • Wizerunek sprawcy kradzieży z włamaniem zarejestrowany przez monitoring

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 35.64 MB)

Nagranie audio Audiodeskrypcja

Pobierz plik Audiodeskrypcja (format mp3 - rozmiar 804.19 KB)