Poszukujemy sprawcy kradzieży - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Poszukujemy sprawcy kradzieży

Data publikacji 12.04.2021

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy usiłowania kradzieży sklepowej, który w markecie wielobranżowym próbował skraść elektronarzędzia wartości blisko tysiąca złotych. Publikujemy wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 7 stycznia 2021 roku około godziny 17.09 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Barlickiego 22 w sklepie sieci Lidl. Podejrzewany o usiłowanie kradzieży mężczyzna usiłował skraść elektronarzędzia marki Parkside wartości blisko tysiąca złotych. Publikujemy wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 85 708 10, czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.