Wiadomości

Poszukujemy sprawców kradzieży z włamaniem VIDEO

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawców kilku kradzieży z włamaniem, które miały miejsce w nocy z 20 na 21 grudnia br. Publikujemy ich wizerunek zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu tożsamości włamywaczy.

Do włamań doszło w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Kopernika w nocy z 20 na 21 grudnia br. Nieustaleni sprawcy włamali się do; budynku kwiaciarni, skąd skradli kasetę metalową z gotówką co najmniej 400 złotych, do kaplicy cmentarnej skąd skradli piłę spalinową i dmuchawę spalinową marki Makita o łącznej wartości 1600 złotych oraz usiłowali się włamać do budynku nieczynnej kwiaciarni i kontenera magazynowego kaplicy. Publikujemy wizerunek sprawców, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Zapewniamy anonimowość!

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 85 708 10, czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

  • Wizerunek sprawcy kradzieży z włamaniem
  • Wizerunek sprawcy kradzieży z włamaniem
  • Wizerunek sprawcy kradzieży z włamaniem

Film wlamanie_CZ-DZ_film.mp4

Opis filmu: Nagranie przedstawiające sprawców kradzieży z włamaniem

Pobierz plik wlamanie_CZ-DZ_film.mp4 (format mp4 - rozmiar 40.2 MB)

Nagranie audio Audiodeskrypcja filmu

Pobierz plik Audiodeskrypcja filmu (format mp3 - rozmiar 472.9 KB)

Powrót na górę strony