Wiadomości

Najpierw uszkodziła zaparkowaną osobówkę, potem policyjny radiowóz

Data publikacji 07.01.2022

Policjanci z trzeciego komisariatu zatrzymali 46-letnią mieszkankę powiatu cieszyńskiego, która na parkingu marketu uszkodziła zaparkowaną osobówkę. Podczas doprowadzenia do radiowozu krewka kobieta kopnięciem uszkodziła nadkole radiowozu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzuty.

Do zdarzenia doszło w środę wczesnym porankiem. Dyżurny Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej odebrał zgłoszenie o kobiecie, która na parkingu marketu przy ulicy Bohaterów Monte Cassino wdarła się do zaparkowanego osobowego volkswagena. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol, którego mundurowi zatrzymali znajdującą się w pojeździe 46-latkę. Podczas doprowadzania jej do radiowozu krewka mieszkanka powiatu cieszyńskiego kopnięciem uszkodziła nadkole policyjnego radiowozu.

Mieszkanka powiatu cieszyńskiego po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzuty. Za uszkodzenie osobowego volkswagena grozi jej kara nawet 5 lat. O jej dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

Powrót na górę strony