Wiadomości

Sprawca kradzieży w sklepie Sizzer w rękach policjantów.

Data publikacji 31.08.2022

Policjanci z pierwszego komisariatu ustalili tożsamość mężczyzny, który dokonał kradzieży odzieży sportowej w sklepie Sizzer przy ul. Leszczyńskiej 20 w Bielsku-Białej, która miała miejsce w dniu 7 lipca 2022 roku. Dziękujemy za pomoc mediom oraz mieszkańcom, którzy odpowiedzieli na nasz apel.

W ubiegłym tygodniu opublikowaliśmy wizerunek mężczyzny, który dokonał kradzieży odzieży sportowej z terenu sklepu Sizzer mieszczącego się w Centrum Handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej. Dzięki odpowiedzi na nasz apel, stróże prawa otrzymali informacje, na podstawie których ustalili tożsamość mężczyzny z opublikowanego wizerunku. W toku wykonywanych czynności z jego udziałem funkcjonariusze powiązali 18 -latka z innymi kradzieżami, które również miały miejsce w sklepie Sizzer. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów popełnienia przestępstwa kradzieży.

Dziękujemy za pomoc mediom, które rozpowszechniły nasz apel i osobom, które na niego odpowiedziały.

„Nie reagujesz – akceptujesz!” - to kampania społeczna śląskiej Policji, która ma na celu przede wszystkim ograniczenie liczby przestępstw pospolitych, między innymi poprzez zwiększenie świadomości obywatelskiej i wzmocnienie reakcji mieszkańców regionu na naruszenia prawa szczególnie dla nich uciążliwe. Bezpieczeństwo publiczne to nasza wspólna sprawa i wspólna troska.

Powrót na górę strony