Wiadomości

Działania „Wszystkich Świętych”

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzi działania pod kryptonimem „Wszystkich Świętych”. Policjanci otrzymali dodatkowe zadania, aby wszyscy mogli bezpiecznie dotrzeć i wrócić z odwiedzin grobów swoich bliskich.

Mając na uwadze wzmożony ruch pojazdów oraz pieszych na drogach powiatu bielskiego podczas obchodów dni Wszystkich Świętych, szczególnie na odcinkach dróg w rejonach cmentarzy oraz wykorzystanie przedłużonego weekendu na przemieszczanie się w rejon miejscowości turystycznych policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą działania pod kryptonimem „Wszystkich Świętych”. 

Głównym zamierzeniem prowadzonych działań jest zapewnienie nadzoru nad bezpieczeństwem, porządkiem i płynnością w ruchu drogowym, m.in. poprzez informowanie i udzielanie pomocy uczestnikom ruchu drogowego, ujawnianie wykroczeń stanowiących główne przyczyny wypadków i kolizji drogowych, a także zapewnienie płynności ruchu na głównych drogowych arteriach komunikacyjnych miasta i powiatu bielskiego oraz w rejonie cmentarzy. 

Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo użytkowników dróg, tak by wszyscy mogli bezpiecznie dotrzeć i wrócić z odwiedzin grobów swoich bliskich. 
 

Powrót na górę strony