Wiadomości

Policjanci oddali cześć poległym w służbie kolegom

Wczoraj policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej oddali hołd tragicznie zmarłym Kolegom z Wrocławia. Kilka dni temu mundurowi zostali postrzeleni na służbie przez bandytę, a w wyniku odniesionych obrażeń zmarli. W geście solidarności i wzajemnego zrozumienia w tej tragicznej sytuacji przyłączyli się do nas Strażacy, Strażnicy Graniczni oraz Strażnicy Miejscy z Bielska-Białej.

Wczoraj w całym kraju policjantki, policjanci, pracownicy Policji, w tym funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb m.in. strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, funkcjonariusze placówki Straży Granicznej w Bielsku-Białej, Strażnicy Miejscy z Bielska-Białej i wszystkie osoby, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo, zjednoczyli się w geście solidarności. W ten sposób okazali wsparcie dla tragicznie zmarłych na służbie policjantów z Wrocławia, którzy zostali postrzeleni przez bandytę i w wyniku odniesionych obrażeń zmarli. W pędzącym i pełnym niebezpieczeństw świecie punktualnie o 17.00 mundurowi zatrzymali się i oddali hołd poległym Kolegom.

Nadinspektor Roman Rabsztyn - Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wraz ze swoimi zastępcami oddali hołd zamordowanym Policjantom z Wrocławia przed Tablicą Pamięci mieszczącą się w komendzie wojewódzkiej.

Cześć Ich pamięci!

Powrót na górę strony