Wiadomości

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Skontaktuj się z policją!

Data publikacji 09.02.2024

Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej oraz kierowania gróźb karalnych. Mężczyzna dokonał kradzieży szlifierki kątowej w jednym ze sklepów w Bielsku-Białej oraz użył przemocy wobec pracowników sklepu, którzy chcieli mu uniemożliwić ucieczkę. Publikujemy wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 8 lutego 2024 roku dokonał kradzieży szlifierki kątowej o wartości prawie 700 złotych, z terenu marketu budowlanego przy ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranego przedmiotu użył siły fizycznej i groził pozbawieniem życia pracownikom sklepu. Skradziony przedmiot został odzyskany przez pracowników sklepu.


Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku około 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru ciemnego, jasne spodnie, bluzę z kapturem koloru pomarańczowego.


Publikujemy zarejestrowany wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.


Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2c, tel. 47 85 703 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.


Zapewniamy anonimowość!

Powrót na górę strony