Wiadomości

Poszukujemy sprawcy przestępstwa

Poszukujemy świadków przestępstwa zniszczenia mienia do którego, doszło w dniu 20 kwietnia 2024 roku na ul. Księcia Józefa Poniatowskiego w Bielsku-Białej.

Bielska policja poszukuje świadków przestępstwa zniszczenia mienia, do którego doszło w dniu 20 kwietnia 2024 około godz.17:30, na ul. Księcia Józefa Poniatowskiego w Bielsku-Białej, gdzie, nieznany mężczyzna podbiegł do pokrzywdzonego i zrywając mu z głowy okulary, dokonał ich zniszczenia. Straty w wyniku tego czynu oszacowane są na kwotę 1600 zł.
Sprawca przestępstwa był szczupłej budowy ciała, ubrany w spodnie dresowe koloru czarnego, ciemną kurtkę oraz wywieszony kaptur koloru żółtego.
Szedł w towarzystwie kobiety z charakterystycznymi rudymi kręconymi włosami. Trzymał na smyczy psa prawdopodobnie rasy amstaf lub pokrewnej. W załączeniu publikujemy wizerunek sprawcy zdarzenia.
Osoby, posiadające informacje na temat wskazanego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem 1 Policji w Bielsku-Białej, ul. Składowa 2, tel. 47-857-01-00.

Powrót na górę strony