Wiadomości

BIELSKI POLICJANT ZNÓW ZDOBYŁ MEDALE

Data publikacji 18.06.2024

Sierż. Dawid Pach policjant z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, został podwójnym mistrzem Polski podczas czwartej edycji międzynarodowych mistrzostw w Jiu-Jitsu odbywających się w Tarnowie Podgórnym. Obecnie powtórzył swój wyczyn, wygrywając mistrzostwa służb mundurowych.

8 czerwca 2024 roku w Mińsku Mazowieckim odbyły się 4. Mistrzostwa Służb Mundurowych w Bjj Gi i No GI 2024 w brazylijskim Jiu-Jitsu. Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej reprezentował sierż. Dawid Pach, który stanął na najwyższym stopniu podium, zdobywając dwa złote medale.

Policjant pracujący na co dzień w Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej już w kwietniu 2024 roku zdobył podwójne mistrzostwo Polski w brazylijskim Jiu-Jitsu na międzynarodowych mistrzostwach w Jiu-Jitsu odbywających się w Tarnowie Podgórnym. Również tym razem zdeklasował rywali, wygrywając wszystkie walki przed czasem.

Jak sam mówi, pomimo licznych kontuzji, których nabawił się podczas przygotowań do zawodów, udało się wystartować i zdobyć dwa złote krążki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Powrót na górę strony