Dwa wypadki, troje rannych
Dwa wypadki i 21 kolizji to bilans wczorajszego dnia na drogach naszego regionu. Kierowców prosimy o ostrożną i rozważną jazdę!
Dwa wypadki i 21 kolizji to bilans wczorajszego dnia na drogach naszego regionu. Kierowców prosimy o ostrożną i rozważną jazdę!
Około godz. 12.00 w Bielsku-Białej na ul. Stojałowskiego, 34-letni kierowca Volkswagena nie zastosował się do czerwonego sygnału sygnalizacji świetlnej i uderzył w bok samochodu marki Opel, którym kierował 86-letni bielszczanin. Na skutek wypadku 81-letnia pasażerka Opla doznała obrażeń w postaci urazu głowy i żeber. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala i poddana hospitalizacji. W tym samym czasie na ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach 70-letni kierowca Opla nie udzielił pierwszeństwa przejazdu podczas wyjazdu z drogi podporządkowanej i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Peugeot kierowanym przez 27-letnią kobietę. Ranna kierująca samochodem Peugeot doznała obrażeń w postaci urazu kręgosłupa natomiast u kierującego samochodem Opel stwierdzono uraz barku i kręgosłupa szyjnego. Pokrzywdzona i sprawca wypadku pozostają na leczeniu w szpitalu.
Apelujemy do wszystkich kierowców: o kulturalną, ostrożną i bezpieczną jazdę! Do wszystkich uczestników ruchu, także rowerzystów i pieszych o szczególną ostrożność i rozwagę na drodze.