Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Odnaleziono zaginionego 20-latka. Niestety, nie żyje
Kilkudziesięciu policjantów i strażaków, członków grup ratowniczych OSP wraz z psami tropiącymi oraz ratowników GOPR, zaangażowanych było w poszukiwania 20-letniego bielszczanina, który zaginął w minioną sobotę (3 marca br.) około 21.30 w masywie leśnym Hrobaczej Łąki. Dzisiaj tuż przed południem policjanci odnaleźli zaginionego. Niestety, mężczyzna nie żyje. Śledczy ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do jego śmierci.
05.03.2018 Bielsko-Biała Zaginięcia i poszukiwania -
Zaginiony mieszkaniec Kobiernic wrócił do domu
Policjanci z komisariatu w Kobiernicach zakończyli poszukiwania 30-letniego mieszkańca tej miejscowości. Zaginiony wyszedł z domu w dniu 20 lutego br. Zawiadomienie o zaginięciu zgłosiła zaniepokojona rodzina. Od tego czasu mężczyzna był poszukiwany. W miniony piątek, 23 lutego br. wrócił do domu. Jak ustalono, najprawdopodobniej przebywał w Sopocie.
26.02.2018 Bielsko-Biała Zaginięcia i poszukiwania -
Odnaleziono zaginionego bielszczanina. Niestety, nie żyje
Dzisiaj przed południem w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Kaniowskiej, odnaleziono 37-letniego bielszczanina. Niestety, mężczyzna nie żyje. Wstępnie wykluczono działanie innych osób w tym zdarzeniu. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która wyjaśni dokładne okoliczności, w jakich doszło do śmierci mężczyzny.
25.01.2018 Bielsko-Biała Zaginięcia i poszukiwania -
Poszukiwania zaginionego bielszczanina
Blisko 200 osób – policjantów, strażaków, członków grup ratowniczych OSP wraz z psami tropiącymi, zaangażowanych było w poszukiwania zaginionego bielszczanina. 74-letni mężczyzna wyszedł z domu wczoraj około 13.00. Dzisiejszej nocy został odnaleziony przez policjantów w Tychach.
17.01.2018 Bielsko-Biała Zaginięcia i poszukiwania -
Odnaleziono zaginionego
Ponad 200 osób – policjantów, strażaków, ratowników GOPR oraz okolicznych mieszkańców zaangażowanych było w poszukiwania zaginionego mieszkańca Kobiernic. W czasie akcji poszukiwawczej wykorzystano 2 śmigłowce. Mężczyzna wyszedł z domu w minioną niedzielę tuż po 14.00. Wczoraj około 21.00 w lesie w Kobiernicach zaginiony został odnaleziony przez ratowników z GOPR. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny.
26.09.2017 Kobiernice Zaginięcia i poszukiwania -
Poszukujemy zaginionego mieszkańca Kobiernic
Poszukujemy Zygmunta Piwko, 59-letniego mieszkańca Kobiernic, który wyszedł z domu 6 września br. około 19.00 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony może potrzebować pomocy lekarskiej. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do bielskiej Policji, nr alarmowe 997 lub 112.
08.09.2017 Kobiernice Zaginięcia i poszukiwania -
Policjanci odnaleźli zaginionego 66-latka
W nocy z piątku na sobotę bielska Policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 66-letniego mężczyzny cierpiącego na chorobę alzheimera, który wyszedł z domu około godz. 19.00 i nie powrócił. Natychmiast podjęto działania, które po niemal dobie intensywnych poszukiwań zakończyły się sukcesem. Mężczyzna wychłodzony i przemoczony, ale przytomny trafił do szpitala, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
12.06.2017 Bielsko-Biała Zaginięcia i poszukiwania -
Dzielnicowy odnalazł zaginionego pacjenta
Wczoraj około godz. 7.30 z oddziału szpitala w Wilkowicach oddalił się bez wiedzy lekarzy 55-letni pacjent. Mężczyzna zabrał swoje ubrania oraz rzeczy osobiste. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji dzielnicowego – st. asp. Tomasza Szweda z Komisariatu Policji w Szczyrku – pacjent został odnaleziony już po około godzinie od zgłoszenia.
07.06.2017 Szczyrk Zaginięcia i poszukiwania -
25 maja - Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego
25 maja – tego właśnie dnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego. Ustanowiony w celu uczczenia pamięci zaginionego 25 maja 1979 roku, 6-letniego Etana, którego tajemnicze zniknięcie poruszyło nie tylko całą społeczność Stanów Zjednoczonych ale i cały świat. Także po to, abyśmy pamiętali o wszystkich nieodnalezionych do dziś dzieciach i zrobili wszystko, aby skala tego zjawiska była jak najmniejsza.
25.05.2017 Bielsko-Biała Zaginięcia i poszukiwania -
Odnaleziono zaginionego mężczyznę
Wczoraj wieczorem odnaleziono 73-letniego bielszczanina, który zaginął w niedzielę przed południem. Policjanci z komisariatu w Świątnikach Górnych k/Krakowa, odnaleźli zdezorientowanego mężczyznę na przystanku autobusowym w tej miejscowości. Mężczyzna został oddany pod opiekę rodziny. Wrócił już do domu.
24.05.2017 Bielsko-Biała Zaginięcia i poszukiwania