Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Właściciel psów zgłosił się na policję
Dziękujemy za pomoc w publikacji komunikatów dotyczących pogryzienia 14-latka przez psy. Dzisiaj ich właściciel zgłosił się na wezwanie policjantów z komisariatu II. Zobowiązał się także do dostarczenia zaświadczenia o szczepieniu zwierząt, dzięki czemu chłopiec uniknie serii bolesnych zastrzyków.
12.10.2011 Bielsko-Biała Pogryzienia przez psy -
Czyje psy pogryzły nastolatka?
Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej poszukują właściciela dwóch psów wyglądem przypominających bernardyny, które w miniony piątek w Cygańskim Lesie pogryzły 14-latka. Właściciela psów prosimy o pilny kontakt i przedstawienie aktualnego zaświadczenia o szczepieniu zwierząt przeciwko wściekliźnie. W przeciwnym razie chłopca czeka seria bolesnych zastrzyków.
12.10.2011 Bielsko-Biała Pogryzienia przez psy -
Wpadka sklepowych złodziei
Do pięciu lat więzienia grozi 17-letniej bielszczance, która w jednym ze sklepów z odzieżą skradła markowe bluzy i biżuterię. Jej 15-letnia wspólniczka za kradzież odpowie wkrótce przed Sądem Rodzinnym.
11.10.2011 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
Zatrzymani bracia awanturnicy
21-letni bielszczanin i jego o trzy lata młodszy brat wszczęli awanturę domową, w trakcie której doszło pomiędzy nimi do bójki. Kiedy matka krewkich braci wezwała na pomoc policjantów, swoją agresję skierowali przeciwko stróżom prawa. Szybko ich obezwładniono i zakuto w kajdanki, a za przestępstwa, których dopuścili się wobec funkcjonariuszy grozi im teraz do 3 lat więzienia.
11.10.2011 Bielsko-Biała Ataki na policjantów -
Zatrzymany szpitalny złodziej
58-letni mężczyzna okradł pacjenta przebywającego w bielskim szpitalu wojewódzkim. Łupem złodzieja padł telefon komórkowy. Rabuś został ujęty przez pokrzywdzonego oraz ochronę szpitala i przekazany w ręce policjantów. Po raz kolejny prosimy pacjentów o ostrożność i staranne zabezpieczenie posiadanych w szpitalu, wartościowych rzeczy!
11.10.2011 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
„Bezpieczny pieszy”
Trwa akcja „2011 – rok pieszego”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa pieszych na drodze. W ramach tej akcji policjanci z drogówki przeprowadzą od poniedziałku do piątku wzmożone działania po kryptonimem „Bezpieczny pieszy”.
10.10.2011 Bielsko-Biała Akcje policyjne -
Napadł na kolegę
Policjanci z komisariatu I zatrzymali 48-letniego bielszczanina, podejrzanego o rozbój. Za przestępstwo to sprawcy grozi nawet do 12 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.
10.10.2011 Bielsko-Biała Rozboje -
Zatrzymany za pobicie
Do pięciu lat więzienia grozi 30-letniemu bielszczaninowi, podejrzanemu o dotkliwe pobicie 48-letniego mężczyzny. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu I.
10.10.2011 Bielsko-Biała Bójki i pobicia -
Sądził, że łapówka załatwi sprawę
Policjanci z komisariatu III zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który kierował ciężarowym iveco w stanie nietrzeźwości. Kierowca, chcąc uniknąć konsekwencji, najpierw znieważył policjantów, a następnie zmienił taktykę i usiłował ich przekupić. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 10 lat więzienia.
10.10.2011 Bielsko-Biała Ataki na policjantów -
Włamał się do szafek pracowniczych
24-latek pracował w prywatnej firmie zaledwie dwa dni, a już zasłużył sobie na miano nieuczciwego pracownika, bo zdążył w tym czasie okraść swoich kolegów. Złodziej włamał się do siedmiu szafek pracowniczych. Policjanci z komisariatu III ustalili personalia rabusia i wczoraj go zatrzymali. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 10 lat więzienia.
07.10.2011 Bielsko-Biała Kradzieże z włamaniem