Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Pilnuj swojej torebki!
Chwila nieostrożności kosztowała klientkę bielskiego lokalu przy ul. 1-go Maja utratę torebki wraz z dokumentami i portfelem. Właścicielka wyceniła straty na kwotę 450zł. W podobnych okolicznościach złodziej okradł jeszcze dwie inne klientki bielskich lokali rozrywkowych przy ul. Barlickiego i 3-go Maja.
28.12.2012 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
Ostrożnie z fajerwerkami!
Okres Nowego Roku i karnawału to czas zabawy. Tradycyjnie okres ten związany jest z zakupem materiałów pirotechnicznych i sztucznych ogni. Pamiętajmy, aby towarzyszący nam dobry nastrój nie wpłynął negatywnie na nasze bezpieczeństwo. Zachowajmy szczególną ostrożność przy posługiwaniu się fajerwerkami.
28.12.2012 Bielsko-Biała Profilaktyka -
Ukradł kurtkę i buty, bo było mu zimno
Czechowiccy policjanci zatrzymali 23-latka z Bestwiny, który okradł swojego kolegę. Łupem rabusia padła zimowa kurtka i buty o wartości 350 zł. Za kradzież zatrzymanemu grozi do 5 lat więzienia.
27.12.2012 Czechowice-Dziedzice WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
Zatrzymany chuligan
Policjanci z komisariatu III wspólnie z pracownikami ochrony zatrzymali 22-latka, który uszkodził renaulta powodując szkody w wysokości 10.000 zł. Za przestępstwo to chuliganowi grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
27.12.2012 Bielsko-Biała Wandalizm -
Bezpieczne święta na bielskich drogach
Jeden niegroźny wypadek i 11 drobnych stłuczek to bilans minionych świąt na drogach naszego miasta i powiatu. Policjanci ruchu drogowego byli obecni na drogach wyjazdowych i wjazdowych do miast. Sprawdzali prędkość, z jaką poruszali się kierowcy, stan ich trzeźwości oraz stan techniczny samochodów. Z dalszej jazdy wyeliminowano trzech nietrzeźwych kierujących.
27.12.2012 Bielsko-Biała Akcje policyjne -
Niebezpieczny tlenek węgla
35-letnia mieszkanka Wilamowic trafiła do szpitala w Sosnowcu z objawami zatrucia tlenkiem węgla. Na szczęście życiu poszkodowanej nie zagraża niebezpieczeństwo.
24.12.2012 Bielsko-Biała Zatrucia tlenkiem węgla -
Nietrzeźwi kierowcy
Sześciu nietrzeźwych kierowców zatrzymali w trakcie minionego weekendu bielscy policjanci. Rekordzista miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Za jazdę „na podwójnym gazie” zatrzymanym grozi do 2 lat więzienia. Wszyscy stracili już prawa jazdy.
24.12.2012 Bielsko-Biała Nietrzeźwi kierujący -
Zatrzymani za posiadanie narkotyków
Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali w miniony weekend dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. Za przestępstwo to zatrzymanym grozi teraz do 3 lat za kratami.
24.12.2012 Bielsko-Biała Przestępczość narkotykowa -
Policjanci ustalają przyczyny śmierci kobiety
Policjanci z komisariatu II wyjaśniają szczegółowe okoliczności w jakich wczoraj nad ranem w jednym z bloków przy ul. Sterniczej doszło do śmierci 31-letniej kobiety. Dokładną przyczynę śmierci bielszczanki wyjaśni zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok.
24.12.2012 Bielsko-Biała Nieszczęśliwe wypadki -
Bezpiecznie w święta na drodze
Okres świąt Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy z najbliższymi. Wiele osób pokonana samochodami duże odległości, żeby dojechać do swoich rodzin. Dlatego każdy z nas siadając za kierownicę, powinien pamiętać o bezpieczeństwie swoim i osób, które wiezie. Apelujemy o spokojną i rozsądną jazdę – aby te święta były dla nas radosnym czasem i nie skończyły się tragedią.
24.12.2012 Bielsko-Biała Akcje policyjne