Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Sprawca wypadku nie pomógł rowerzyście
Poszukujemy sprawcy wypadku drogowego, do którego doszło 22 sierpnia 2011r. ok. 11.00 w Wilkowicach na ul. Żywieckiej (na wysokości posesji nr 15), gdzie kierowca nieustalonego pojazdu typu „pickup” zajechał drogę rowerzyście. Na skutek wypadku poszkodowany kierowca jednośladu doznał obrażeń ciała.
26.08.2011 Szczyrk Ruch Drogowy -
Poszukiwani świadkowie
Poszukujemy świadków wypadku, w którym śmierć poniósł 38-letni pieszy. Do zdarzenia doszło 21 sierpnia 2011r. o godz. 20.50 w Czechowicach-Dziedzicach na drodze krajowej nr 1 w okolicy skrzyżowania z ul. Węglową.
25.08.2011 Bielsko-Biała Ruch Drogowy -
Nastolatek włamał się do kolektury Lotto
Na łut szczęścia liczył zapewne 18-latek, który dzisiejszej nocy włamał się do kolektury Lotto w Czechowicach-Dziedzicach. Mocno się przeliczył, bo na gorącym uczynku przestępstwa zatrzymali go policjanci z czechowickiego komisariatu. Jakby tego było mało, włamania dopuścił się, przebywając na przepustce z ośrodka szkolno-wychowawczego.
25.08.2011 Czechowice-Dziedzice Kradzieże z włamaniem -
Bezpieczna droga do szkoły
Serdecznie zapraszamy do wspólnego udziału w sobotniej akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, organizowanej przez Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej oraz Centrum Handlowo-Rozrywkowe GEMINI PARK. W najbliższą niedzielę akcja przeprowadzona zostanie na terenie Centrum Handlowego AUCHAN w Bielsku-Białej.
25.08.2011 Bielsko-Biała Akcje policyjne -
Włamali się do domu w budowie
Dzisiejszej nocy policjanci z Kobiernic zatrzymali czterech nastolatków w wieku od 17-19 lat, podejrzanych o włamanie do domu w budowie w Brzeszczach. Za przestępstwo to zatrzymanym grozi teraz do 10 lat więzienia.
24.08.2011 Kobiernice Kradzieże z włamaniem -
Kradzieże na kąpieliskach
Słonecznie dni sprawiają, że coraz chętniej odwiedzamy miejskie kąpieliska. Pochłonięci zabawą zapominamy niestety o właściwym zabezpieczeniu posiadanych, wartościowych przedmiotów. Dlatego apelujemy o ostrożność!
23.08.2011 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
Zaatakował szklarnie
36-letni, pijany mężczyzna porozbijał kilofem szyby w szklarniach przy ul. Polnej w Bielsku-Białej. Kiedy ujęli go właściciele zagroził, że spali ich domostwa. Chuligan został przekazany w ręce policjantów komisariatu I. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 5 lat więzienia.
23.08.2011 Bielsko-Biała Wandalizm -
Poszukujemy świadków wypadku
Poszukujemy świadków wypadku, w którym śmierć poniósł 20-letni pieszy. Do zdarzenia doszło 21 sierpnia 2011r. o godz. 4.30 w Rudzicy na ul. Strumieńskiej.
23.08.2011 Bielsko-Biała Wypadki śmiertelne -
Nietrzeźwa i agresywna za kierownicą
Ponad dwa promile alkoholu miała we krwi 38-letnia bielszczanka, która wsiadła za kierownicę renaulta, mimo że ledwo trzymała się na nogach. Kiedy zatrzymali ją policjanci, kobieta nie przebierała w słowach. Rzuciła się na stróżów prawa z rękami, szarpała się i wyrywała chcąc uniknąć zatrzymania. Zresztą za kierownicę wsiadła pijana nie pierwszy raz...
23.08.2011 Bielsko-Biała Nietrzeźwi kierujący -
Turniej Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych
W miniony weekend bielscy policjanci uczestniczyli w I Turnieju Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych - Gemini Cup 2011. W rozgrywkach brało udział sześć drużyn. Walka o zwycięstwo pomiędzy policjantami, strażakami i żołnierzami była zacięta i wyrównana.
22.08.2011 Bielsko-Biała Sport