Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Włamał się do warzywniaka
22-letni bielszczanin włamał się dzisiejszej nocy do kiosku z warzywami. Nie zdążył nic skraść, bo najpierw spłoszył go przypadkowy przechodzień, a chwilę później zatrzymali go policjanci, którzy pełnili służbę na terenie miasta w ramach dodatkowych patroli finansowanych przez samorząd. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 10 lat za kratami.
19.08.2011 Bielsko-Biała Kradzieże z włamaniem -
Dozór dla chuligana
24-letni bielszczanin groził sąsiadce, uszkodził drzwi jej mieszkania i jakby tego było mało, znieważył interweniujących policjantów. Sprawca został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty przestępstw, za które grozi mu do 5 lat więzienia.
18.08.2011 Bielsko-Biała Wandalizm -
Okradli gościa weselnego
Policjanci z Kobiernic zatrzymali wczoraj trzech nastolatków w wieku od 15-18 lat, którzy w trakcie wesela w Czańcu okradli jednego z gości. Za przestępstwo to najstarszemu z nich grozi teraz do 5 lat więzienia. Dwaj nieletni za swój czyn odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym.
18.08.2011 Kobiernice WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
Zatrzymani z narkotykami
Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali 22-latka, który posiadał marihuanę. Chwilę później w ręce policjantów z komisariatu III „wpadł” 16-latek z narkotykami.
17.08.2011 Bielsko-Biała Przestępczość narkotykowa -
Włamał się do lokalu
Policjanci z Jasienicy wspólnie z funkcjonariuszami z Pszczyny zatrzymali 52-letniego bielszczanina, podejrzanego o włamanie do jednego z lokali w Jaworzu i próbę włamania do prywatnego budynku. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Za przestępstwa te może trafić za kraty na najbliższe 10 lat.
17.08.2011 Jasienica Kradzieże z włamaniem -
Skradł firmowy samochód
Nie dość, że ukradł firmowy samochód i kierował nim w stanie nietrzeźwości, to dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany przez sąd. Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 34-letniego mężczyznę, któremu za przestępstwa te grozi teraz do 5 lat więzienia.
17.08.2011 Czechowice-Dziedzice Nietrzeźwi kierujący -
Kradł prąd
Do pięciu lat więzienia grozi 29-letniemu bielszczaninowi podejrzanemu o kradzież energii elektrycznej. Sprawca został zatrzymany przez policjantów ogniwa interwencyjnego.
17.08.2011 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
Zamiast się bawić kradł
Dwie torebki padły łupem 24-letniego złodzieja, który bynajmniej nie przyszedł do jednego z bielskich lokali w centrum miasta z zamiarem dobrej zabawy. Policjanci komisariatu III szybko ustalili, że to nie jedyne „grzechy” zatrzymanego przez ochroniarzy złodziejaszka.
16.08.2011 Bielsko-Biała Kradzieże z włamaniem -
Zatrzymany sprawca rozboju
Na trzy miesiące trafił do aresztu 21-letni mieszkaniec Zabrza, który przed miesiącem dopuścił się rozboju. Sprawca został zatrzymany przez policjantów komisariatu III. Za przestępstwo to grozi mu do 12 lat więzienia.
16.08.2011 Bielsko-Biała Rozboje -
Zatrzymany złodziej paliwa
21-letni rabuś włamał się dzisiejszej nocy do czterech fiatów seicento, z których skradł paliwo. Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali włamywacza na gorącym uczynku przestępstwa.
16.08.2011 Czechowice-Dziedzice Kradzieże z włamaniem