Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Śmierć w pożarze kamienicy
Policjanci przy współudziale biegłego ustalają szczegółowe okoliczności pożaru, do którego doszło dzisiaj nad ranem w jednej z bielskich kamienic przy ulicy Słowackiego. Śmierć w płomieniach poniosła 90-letnia mieszkanka kamienicy. Dziesięciu mieszkańców, w tym sześciomiesięczne dziecko, trafiło do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla.
28.10.2010 Bielsko-Biała Pożary i podpalenia -
Karambol na drodze S-1
W samo południe na drodze ekspresowej z Cieszyna do Bielska-Białej zderzyły się cztery samochody. Do szpitala przewieziono dwie osoby. Usuwanie skutków zdarzenia trwało blisko dwie godziny. Bielscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku.
27.10.2010 Bielsko-Biała Ruch Drogowy -
Handlował narkotykami
Zarzuty handlu narkotykami usłyszał 27-letni czechowiczanin, zatrzymany przez policjantów z referatu antynarkotykowego. Teraz za przestępstwo to może trafić za kraty nawet na 10 lat.
27.10.2010 Bielsko-Biała Przestępczość narkotykowa -
Śmierć na pasach
27-letnia kobieta poniosła śmierć w wypadku, do którego doszło w Szczyrku na ulicy Beskidzkiej. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają bielscy policjanci.
27.10.2010 Szczyrk Wypadki śmiertelne -
Uwaga na złodziei grasujących w szpitalach!
Tylko wczoraj ofiarami złodziei grasujących w bielskim szpitalu przy Al. Armii Krajowej padły aż trzy pacjentki. Z szafek zginęły ich portfele z dokumentami, pieniędzmi i telefony komórkowe. Dlatego personel bielskich szpitali oraz pacjentów prosimy o ostrożność!
26.10.2010 Bielsko-Biała Profilaktyka -
Bądź i Ty bezpieczny – kolejna edycja
W dniach 27-28 października w Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej przy ulicy Filarowej 52, odbędzie się kolejna edycja programu pod hasłem „Bądź i Ty bezpieczny”. Organizatorem spotkania z dziećmi prowadzonego w ramach kampanii „2010-rok pieszego”, jest Fundacja na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej.
26.10.2010 Bielsko-Biała Akcje policyjne -
Kamieniami w pociąg
Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali dwóch bielszczan w wieku 17 i 21 lat, którzy obrzucili osobowy pociąg kamieniami. Na szczęście żaden z pasażerów nie odniósł obrażeń. Za chuligański i nieodpowiedzialny wybryk, którego się dopuścili grozi im 5 lat więzienia.
25.10.2010 Bielsko-Biała Wandalizm -
Włamywali się do samochodów
Trzech sprawców w wieku od 18-20 lat zatrzymali minionej nocy policjanci z Wydziału Prewencji. Zatrzymani mają na swoim koncie włamania do pojazdów i kradzieże akcesoriów samochodowych. Za przestępstwa te grozi im nawet 10 lat więzienia.
25.10.2010 Bielsko-Biała Przestępczość samochodowa -
Poszukiwani sprawcy napadu
Policjanci Wydziału Kryminalnego poszukują sprawców napadu na bielski lombard przy ulicy Orkana. Bandyci dotkliwie pobili pracownika i skradli pieniądze oraz biżuterię. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Śledczy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.
25.10.2010 Bielsko-Biała Napady -
Wjechał koparką w audi
Prawie 2 promile alkoholu miał we krwi kierowca koparki, który zderzył się z audi. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo to grożą mu teraz 2 lata więzienia.
22.10.2010 Bielsko-Biała Nietrzeźwi kierujący