Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
"Oszuści wyłudzają pieniądze"
74-letnia bielszczanka padła ofiarą oszustów, którzy wykorzystując metodę na tzw. „podmiankę” skradli jej pobrane z banku pieniądze w kwocie 600 złotych, przeznaczone na opłatę comiesięcznych rachunków. Dlatego po raz kolejny apelujemy do Państwa o ostrożność!
16.07.2010 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
"Fałszywi pracownicy gazowni"
Policjanci Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej poszukują sprawców, którzy okradli mieszkańców bloku przy ul. Czystej w Bielsku-Białej. Łupem oszustów, podających się za pracowników gazowni padły pieniądze w kwocie 2800 złotych.
15.07.2010 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
Uwaga - kradną!!!
Ostatniej doby odnotowano zgłoszenia o kradzieżach rzeczy pozostawianych w samochodach. Złodzieje wykorzystują każdą nadarzającą się okazję do dokonania kradzieży, działają szybko i niepostrzeżenie. Wystarczy chwila roztargnienia, pozostawienie niezamkniętego pojazdu a to, co się w nim znajduje staje się dla nich łatwym łupem. Tracimy portfele, dokumenty, telefony komórkowe czy też wyposażenie samochodu. Dlatego prosimy Państwa o ostrożność!
14.07.2010 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
"Zatrzymany za kradzieże"
Pracownicy bielskiej galerii „Sfera” przy ulicy Mostowej ujęli i przekazali w ręce policjantów 16-latka, który dokonał kradzieży art. odzieżowych oraz kosmetyków o wartości 1100 zł. Złodziej trafił do Izby Dziecka.
13.07.2010 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
"Alkohol odebrał rozum"
Nietrzeźwemu 22-latkowi z Bielska-Białej nie spodobali się wykonujący czynności służbowe policjanci. Swoje niezadowolenie okazał zrzucając z 6 pietra bloku przy ul. Dmowskiego w Bielsku-Białej porcelanowe i szklane przedmioty efektem czego było uszkodzenie policyjnego radiowozu i narażenie na obrażenia ciała funkcjonariuszy. Agresor został zatrzymany, teraz za swoje czyny może trafić do więzienia nawet na najbliższe 5 lat.
12.07.2010 Bielsko-Biała Ataki na policjantów -
"Uwaga-kradzieże na kąpieliskach"
Przed nami słoneczny, ciepły weekend, wielu z nas spędzi go wypoczywając na wodą. Odpoczywając powinniśmy pamiętać o właściwym zabezpieczeniu posiadanych, wartościowych przedmiotów. Pochłonięci zabawą zapominamy niestety o tym, że naszą nieuwagę mogą wykorzystać złodzieje. Dlatego apelujemy o ostrożność!
09.07.2010 Bielsko-Biała Profilaktyka -
"Podsumowanie półrocznych wyników w bielskiej KMP""
W dniu dzisiejszym w bielskiej Komendzie Policji odbyła się narada służbowa dotycząca m. in. stanu bezpieczeństwa na terenie podległym Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej i wyników osiągniętych przez bielskich Policjantów w I półroczu 2010 roku.
08.07.2010 Bielsko-Biała Statystyka -
"Uratowali łabędzia"
Policjanci wykonując swoje codzienne obowiązki służą nie tylko ludziom, zdarza się i tak, że na ich pomoc czekają zwierzęta, które niejednokrotnie same nie mogą sobie poradzić i wówczas mogą liczyć na przyjaciół w mundurach.
07.07.2010 Bielsko-Biała Akcje policyjne -
"Zatrzymany za posiadanie narkotyku".
Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali bielszczanina, który posiadał 1,5 gr. marihuany. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
07.07.2010 Bielsko-Biała Przestępczość narkotykowa -
"Fałszywi pracownicy ADM-u"
Około 600 złotych skradli wczoraj z mieszkania 77-letniego bielszczanina nieznani kobieta i mężczyzna, którzy podawali się za pracowników ADM. To niestety, nie jedyna ich ofiara. Apelujemy do Państwa o ostrożność – domokrążcy wciąż są aktywni i tylko szukają sposobności, aby podstępem skraść Wasze oszczędności!
06.07.2010 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp.