Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Odnaleziono zaginionego mężczyznę
Dzisiaj wieczorem w miejscowości Kocierz Rychwałdzki odnaleziono zaginionego, 77-letniego mężczyznę. Wszystkim zaangażowanym w poszukiwania dziękujemy!
15.02.2011 Bielsko-Biała Poszukiwani -
Poszukiwany właściciel elektronarzędzi
Policjanci poszukują właściciela porzuconych przez złodziei elektronarzędzi: piły spalinowej do betonu oraz młotowiertarki. Osoba, która rozpozna swoją własność na załączonych zdjęciach, proszona jest o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, nr tel. (033) 8121400.
15.02.2011 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
Wykorzystał nieuwagę i ukradł laptopa
Nawet pięć lat więzienia grozi 22-letniemu bielszczaninowi, który w jednym z miejscowych hipermarketów wykorzystał nieuwagę obsługi i skradł wartego ponad tysiąc złotych laptopa. Złodzieja ujęli pracownicy ochrony i przekazali go w ręce policjantów.
15.02.2011 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
Ogłoszenie
Ogłoszenie Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej z dnia 14 lutego 2011 roku
w sprawie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej nadzorującego pion prewencji.14.02.2011 Bielsko-Biała Kadry -
Zaatakował karetkę
Zamiast podziękować za udzieloną pomoc, 45-letni pijany bielszczanin zdemolował karetkę pogotowia ratunkowego. Jego agresję ostudzili dopiero wezwani na miejsce policjanci z komisariatu II. Teraz nie dość, że zmuszony będzie uregulować spowodowane przez siebie szkody, to dodatkowo za zdemolowanie ambulansu grozi mu nawet do 5 lat za katami.
14.02.2011 Bielsko-Biała Wandalizm -
Poszukujemy sprawcy wypadku
Poszukujemy kierowcy dostawczego citroena C15 (koloru białego), który w sobotnią noc w Bielsku-Białej na ul. Pułaskiego, potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. Informacje o sprawcy prosimy kierować pod nr tel. (033) 8121230 lub do najbliższej jednostki Policji – nr alarmowe 997, 112.
14.02.2011 Bielsko-Biała Ruch Drogowy -
Zlikwidowali plantację marihuany
Zabezpieczone materiały wybuchowe, środki odurzające i zlikwidowana plantacja marihuany, to efekt działań policjantów z referatu antynarkotykowego wpieranych przez kolegów z bielskiego oddziału prewencji. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mieszkańców Pawłowic, podejrzanych o handel narkotykami i ich produkcję oraz nielegalne posiadanie materiałów wybuchowych. Za przestępstwa te grozi im do 10 lat więzienia.
14.02.2011 Bielsko-Biała Przestępczość narkotykowa
-
Skradł pieniądze z kasy fiskalnej
17-latek wykorzystał nieuwagę personelu jednego z bielskich sklepów i skradł z kasy fiskalnej gotówkę. Złodzieja zatrzymali wczoraj policjanci z komisariatu III. Za kradzież grozi mu 5 lat więzienia.
11.02.2011 Bielsko-Biała WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp. -
Pobił i skradł telefon
Policjanci komisariatu III zatrzymali 18-letniego bielszczanina, podejrzanego o rozbój. Za przestępstwo to sprawca może trafić za kraty nawet na 12 lat.
11.02.2011 Bielsko-Biała Rozboje -
Zlikwidowana wytwórnia narkotyków
Oficerowie CBŚ, wspierani przez policjantów z Bielska Białej i Cieszyna, rozbili międzynarodową grupę przestępczą zajmującą się produkcją, handlem i przemytem narkotyków na wielką skalę. Stróże prawa zatrzymali cztery osoby i przejęli kompletną linię produkcyjną, kilkadziesiąt gramów metamfetaminy oraz półprodukty. Zatrzymanym członkom polsko-czeskiej grupy działającej w narkobiznesie grozi do 15 lat więzienia.
10.02.2011 Bielsko-Biała Przestępczość narkotykowa