Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Działania „Bezpieczny region”

Bielscy policjanci przeprowadzili działania pod kryptonimem "Bezpieczny Region". Wzięło w nich udział blisko 450 funkcjonariuszy. Celem akcji było ujawnienie i zatrzymanie jak największej ilości sprawców przestępstw i wykroczeń na gorącym uczynku.

Akcja "Bezpieczny Region" prowadzona była w śląskim garnizonie od czwartkowej nocy i zakończyła się następnego dnia o godzinie 22.00. Działania miały na celu ujawnienie oraz zatrzymanie jak największej ilości sprawców przestępstw i wykroczeń na gorącym uczynku. W bielskim garnizonie w działaniach wzięło udział blisko 450 policjantów, w tym funkcjonariusze Straży Granicznej oraz Straży Ochrony Kolei. W trakcie akcji stróże prawa wylegitymowali blisko 1,5 tys. osób, spośród których 10 okazało się poszukiwanych. Na gorącym uczynku zatrzymano 8 sprawców. Policjanci ujawnili ponad 400 wykroczeń. Przeprowadzono także blisko pół tysiąca kontroli pojazdów i zatrzymano 5 nietrzeźwych kierujących.

 

Na zdjęciach i filmie kontrolowany kierowca bmw nie popełnił żadnego wykroczenia. Nie posiadał też żadnych przedmiotów zabronionych czy mogących pochodzić z przestępstwa.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 16.79 MB)